Arama

Maymunlar Cehennemi Hakkında

MAYMUNLAR CEHENNEMİ: ŞAFAK VAKTİ

 Her şey maymunların zekasını, insanlığın bazı hastalıklarını önlemek ve yararına geliştirmek doğrultusunda oluşturulan bilimsel laboratuvar ile başladı. Uzun süredir yapılan araştırmalar sonucunda, Caesar diğer maymunlardan daha ön planda yer almasına rağmen, bazı sorunlardan ötürü gizlice deneylere devam edilmişti.

Serinin 2. Filmi Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti’nde Caesar’ın kafesteki maymunlarla beraber kaçması, saklanması, gelişimleri ve insanların kendilerini koruma hislerinin tavan yaptığı sahnelere bu filmde bolca göreceğiz. Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti filmi özellikle, San Francisco’daki halkta kaos ve korku hakimdir. Caesar ve yanındaki maymunlar kaçarken aynı zamanda ALZ-113 virüsünün etkilerini yavaşta olsa yaymaktadırlar. Artık onların şafak vaktinin zamanı gelmiştir. Duruma insanlar açısından bakarsak eğer: virüsün ölümcül etkilerinden olayı, hızla azalan nüfusları için maymunları sorumlu tutmuş ve savaş hazırlıklarına başlamışlardır.

Bol aksiyon, savaş sahneleri, hayatta kalma mücadelesi, dram yüklü sahneleri izleyeceğiz.
Olayların gidişatında ve bazı sahnelerde belki kendinizi maymunların yanına koyarak, Onların penceresinden bakmayı düşünebilirsiniz.

Belki de insanların, maymunlar karşısında aciz kaldığı durumlarda tam tersi düşünceler sizleri esir edebilir. Artık, Onlar kendilerini birer hayvan ve esir edilmiş, özgürlükleri ellerinden alınmış olanlardan görmek istemiyorlar. Serinin sonraki filminde pek çok sürpriz için ise bu filmde ufak ipuçları bulmanız söz konusu. Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti ile bilim-kurgu, aksiyon içerikli farklı ve pek yapılmayan bir filme hazırlıklı olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir