Arama

Sevgiliyle İzlenebilecek Filmler

Sevgiliyle İzlenebilecek Filmler

Birçok kişi için sevgilileri hayatlarındaki en değerli insanlardan birisidir ve onlarla keyifli vakitler geçirmek istenir. Sevgiliyle güzel zaman geçirmek için yapabileceğiniz aktivitelerin başında ise genelde film izlemek gelmektedir. Kız veya erkek arkadaşınız ile birlikte film izlemek ikinizin yakınlaşmasını ve güzel bir enerji oluşmasını sağlayacağı için çiftler açısından oldukça önemli bir aktivitedir. Bu yazımızda sizler için sevgiliyle izleyebileceğiniz birkaç filmi duyuracağız.

50 İlk Öpücük

Sevgiliyle izlenebilecek film denince akla gelen yapıtların başında 50 ilk öpücük filmi gelmektedir. Romantik filmler arasında da oldukça olan 50 ilk öpücük filmi ayrıca izleyenlere bir yorumlama payı da bırakmaktadır. Filmde mutlaka kendinizden bir özellik ve parça da bulabilirsiniz. Bu yüzden sevgiliniz ile sıkılmadan izleyebileceğiniz güzel bir aşk filmidir.

Çikolata

Başrolünde Johnny Depp’in oynadığı film 2000 döneminin en iyi aşk filmlerinden birisidir diyebiliriz. Filmde basit bir köy yaşantısı ile başlanır ve bir süre sonra köyde genç bir kız ve annesinin çikolata dükkanı açması ile birlikte neredeyse tüm köy halkının yaşamı değişir.

Titanic

Titanic filmini izlemeyen kişi sayısı yok denecek kadar azdır fakat yine de tekrar tekrar sıkılmadan izlenebilecek nadir yapıtlar arasındadır. Sevgiliyle İzlenebilecek filmler arasında en meşhuru ve en iyilerinden birisidir diyebiliriz. Ayrıca romantizmin yanında komik bir film olması da filme ayrı bir tat katıyor.

Umut Işığım

Son zamanlarda çıkan ve sevgiliyle İzlenebilecek en iyi filmler arasında olan umut ışığım filmi 2012 yılında yayınlandığı andan itibaren birçok kişinin dikkatini çekmiş ve beğenisini kazanmıştır. Filmin başrolü olan Patt, eski sevgilisini tekrar kazanmak ister fakat kolay olmadığı için Tiffany’den yardım istemeye karar verir. Bir iyilik karşısında bunu kabul eden Tiffany yardımcı olur ve hiç beklenmeyen olaylar yaşanır.

İyi Bir Yıl

Filmde yatırım danışmanlığı yapan Max, amcasının vefatından sonra kendisine kalan tarlayı satmak için kasabaya gider. Ancak burada tarlanın kendisini ait olduğunu savunan genç bir kadın kendisine engel olmaya çalışır. İlk başlarda bu kadın Max’in canını sıksa da sonrasında hayatının en önemli kadını haline gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir