Arama

Palu ailesi hikayesi

Kanal Atv’de yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında Palu ailesi hikayesi‘nin tüyler ürperten gerçekleri.

Palu ailesinde Anne ve kızın 10 yıldır kayıp olduğu olayda,Müge Anlı’ya çıkan ailenin anlattıkları herkesi dehşete uğrattı. Meryem ve Melike Tanhal’ın kaybolma olayında cinler,büyü organ mafyası iddiaları herkesi şaşkına çevirdi.

Palu ailesi hikayesi‘de babaları önce, damatları Tuncer suçlamiştı, fakat mahkemede iddiasını geri aldığı ortaya çıktı ve herkesi şaşkına çevirdi. Müge Anlı İle Tatlı Sert Programı’nı arayan ve ailenin komşusu olduklarını söyleyen kişiler, ‘cinci hoca’ olarak bilinen damat Tuncer’in etkilemeleri sonucu, ailenin çocuklarına işkence yaptıklarını söylediler.

Telefonla canlı yayına bağlanan ailenin yakın komşuları, çocuklarına işkence yaptıkları, hatta ve hatta karnına taş bağladıkları, banyoya kilitleyip aç bıraktıkları ve vücüdüna iğneler batırdıkları ile ilgili pek çok şey söylediler.

Komşunun söyledileri, çocuğun içine cin girdiği ve ispirto içirildiği daha sonrasında çocuğun öldüğü ve gömüldüğü, hatta anneanne Havva’nın ifadesinde çocuğu yıkayıp çarşafa sardığı ve enişteye verdiği, onların da gömdüğünü söylediği ifade edildi.
Palu ailesi hikayesi baştan sona izlemek için video alt kısımdadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir