Arama

Kocan Kadar Konuş 3 Gelecek Mi?

  Yerli romantik komedi filmi Kocan Kadar Konuş Türkiye’de en fazla izlenen 5 film arasına girmeyi başarınca, serinin devam filmi olan Kocan Kadar Konuş 2 Diriliş filmi vizyona girdi. İkinci filmin de iyi ses getirmesinin ardından, Kocan Kadar Konuş filminin üçüncüsünün ne zaman geleceği merak konusu oldu.

Kocan Kadar Konuş

Şebnem Burcuoğlu’nun aynı isimli kitabından uyarlanan ve senaryosunda Burcuoğlu’nun yanı sıra Kıvanç Baruönü imzası da bulunan filmin başrollerini sevilen oyunculardan Ezgi Mola ve Murat Yıldırım paylaşıyor. Hümeyra, Nevra Serezli, Eda Ece, Gül Arıcı, Muhammet Uzuner ve Enis Arıkan gibi tanınan ve beğenilen oyuncular da bu filmin kadrosunda yer alıyor. Kocan Kadar Konuş filminin 2. filminde, geleneksel Türk kızı kalıplarına ve nesiller boyu süregelmiş “elalem ne der” kaygısına boyun eğmeyen Efsun’un biricik aşkı Sinan’a evlenme teklifi etmesiyle başlayan düğün süreci ve bu süreçte ailelerin işe karışmasıyla ortalığın nasıl karıştığı konu ediliyor. Kuşak çatışmalarının ve düğüne hazırlık sancısının eğlenceli bir biçimde ele alındığı Kocan Kadar Konuş 2 Diriliş filmi izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.

2016 yılında vizyona giren Kocan Kadar Konuş 2 Diriliş filmi, vizyona girdiği ilk haftada tam 430 salonda 356.000 kişi tarafından izlenerek filmin ilk serisinin 250.000 kişilik ilk hafta rekorunu geçmişti. Bu gidişle 3. filmin bu rekoru geçeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Kocan Kadar Konuş 3 Ne Zaman Çıkar?

Bu sorunun cevabı kesin olarak bilinmese de, diğer filmlerden tahmin edilebilir. 2. kitap  Nisan 2015 tarihinde filmi de 2016’da çıkmıştı. Buna göre 3. kitap çıktıktan bir 8 ay kadar sonra 3. serinin çıkacağı tahmin edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir