Arama

Facia Üçlü Filminin Konusu

Son zamanlarda ülkemizde vine olarak adlandırılan videoların popülerliği giderek artmakta. Bu sektörün içinde bulunan ve facia üçlü olarak tanınan vine fenomeni grup facia üçlü adında bir film çıkartmayı planlıyor. Facia üçlü filminin konusu şuan tam olarak açıklanmasa da filmde büyük bir düğün organizasyonu olacak gibi görünüyor.

Fragmanından da anlaşılacağı gibi film oldukça eğlenceli olacaktır. Filmde aynı zamanda birçok usta oyuncu da yer alacak. Gözlerinizin aşina olduğu usta oyuncu kadrosu ve facia üçlü olarak anılan ekibin üyeleri de yine filmde yer alacak.

Facia üçlü ekibi ilk kez bir film çekeceği için heyecanlı gibi görünüyorlar ancak kamera karşısında performans sergilemeye de yatkınlar diyebiliriz. Bu yüzden sinema filminde daha rahat bir şekilde oynayıp seyirciye güzel bir film zevki sunabilirler.

Facia Üçlü Filminin KonusuAyrıca ekipteki birkaç usta ve tecrübeli oyuncu sayesinde filmden kazançları oyunculuk tecrübesi de olacaktır. Ülkemizde son dönemde birçok YouTuber ve sosyal medya fenomeni sinema filmi çekimlerine başladı veya çoktan hayata geçirdi. Facia üçlü ekibi de sosyal medyada oldukça fazla bir kitleye sahip. Takipçileri ile aralarında sıkı bir bağ bulunduğu için sinema filmlerini izlemeye gidecek kişi sayısı da oldukça fazla olacaktır. Bu yüzden de oldukça iyi bir gişe sayısı yakalayacaklardır. Facia üçlü filminin konusu ise evlilik gibi görünüyor. Filmde ekip üyelerinden birisi veya birileri için evlilik yolu gözüküyor gibi. Filmin sloganı da karpuz tadında, pamuk kıvamında geliyoruz olacak. Slogandan da anlaşılacağı gibi film oldukça eğlenceli olacak gibi.

Bu yüzden 7’den 70’e herkes filmi izleyebilir. Facia üçlü oyuncuları sosyal medyadan da filmin tanıtımını yaparak takipçi kitlesinin filme gitmeleri için uyarılarda bulunuyor. Sadece instagram üzerinden bile 100.000’i aşkın takipçisi bulunan facia üçlü ekibinin sinema performanslarının da oldukça verimli geçmesi bekleniyor.

Facia üçlü ekibinin daha önce profesyonel bir sinema veya oyunculuk performansı bulunmuyor ancak ekibin birçok video çekim tecrübesi ve anısı bulunuyor. Bu yüzden ilk filmlerinde tökezlemedikleri durumda her yönden kendilerine katkı sağlanacaktır. Film sayesinde ekibin takipçi sayısının da çok daha fazla artması beklenmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir