Arama

Black Water Filminin Konusu

Black Water Filminin Konusu

Film herkes tarafından sevilen ve genellikle her insanın izleyip keyif aldığı görsel gösterimlerdir. Bu gösterimlerin yani filmlerin ayrı ayrı konusu vardır. Kimi aşk, kimi komedi, kimi romantizm, kiminin konusu ise korku veya dramdır. Filmlerin belli bir kitle sayıları vardır. Bir film izleyici tarafından ne kadar beğenilip izlenirse, o filmlerin serisi de gelir. Türk sinema filmlerinde de birçok filmin serileri genellikle 1 yıl ara ile çıkarılmaktadır. Beyaz perdeye yeni girecek olan Black Water filminin konusu aksiyon ve gerilimdir.

AKSİYON – GERİLİM NEDİR?

Aksiyon bir olayın temasını geliştiren başlıca olaydır. Genellikle heyecan sahnelerinin bulunduğu kavga ve benzeri sahnelerin çok olduğu sahnelerdir. Bu sahneler genellikle çok heyecan verici geçtiği için buna aksiyon denilmektedir. Gerilim ise yani bir olaydan etkilenmeye denir. Endişe duymak ve benzeri şeylere gerilim denir.

BLACK WATER FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Black Water Türkçesi Kara Su anlamına gelmektedir. İsminden de hemen anlaşıldığı gibi korku veya gerilim türü olduğunu anlayabilirsiniz. Daha yeni vizyona girecek olan bu film, ABD’de çekilmiştir. Başrollerini ise Jean-Claude Van Damme ve Dolph Lundgren paylaşmaktadır. Film bir ajanın hikayesini anlatmaktadır. Görevde olan bu ajan bir olay sonucu kendini değişik bir yerde bulur. Bu ajanı denizaltında bulunan bir hapishaneye atarlar. Bu ajanın ismi Wheeler’dır. Arar tarar ama buradan bir kaçış yolu bulamaz Marco adlı biri ile tanışır ve onunla iş birliği yapar. Bunun sonucu ise hapishaneden kurtulur. Wheeler ve Marco filmin başrolleridir. Filmde ikisi birbirine yardım etmektedir. Filmin yönetmeni ise Pasha Patriki’dir. Filmin senaryosunu yazan kişi ise Chad Law’dır. Yani film süper aksiyon içermektedir. Kovalamaca olayları, kavga olayları ve benzeri olaylar ön plandadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir