Arama

Adnan oktar’ın son durumu

Adnan Oktar Türkiye devletinin sırlarını israile ve başka ülkelere vermek ile ve yine ünlülere şantaj yaptığı
iddası ile tutuklandı. Daha önce deli raporu verilmiş ve akıl hastanesinde yatmıştır.

Uzun yıllar önce yine hapisi boylayan sonra sebest kalan Adnan Oktar bu sefer ağır bir darbe aldı.Tutuklanması ve ortada ki iddaalarla birlikte yine dikkat çeken olaylardan birisi kedicikleridir. Tutuklanan kediciklerin fotoğrafları hayal kırıklığı yarattı ekranda ki a9 kanalında özel makyajlı kediciklerin güzelliklerinden eser yoktu ve bu fotoğraflarda sosyal medyada internet aleminde bayağı dikkat çekti. Serveti ile bayağı şaşırtan.

Adnan oktar'ın son durumuAdnan Oktarın son durumu resmen büyük bir kaybedişin habercisidir çünkü ortada ki iddalar çok büyük suçlar içermektedir. Adnan Oktarın yanında ,yaşamış olanlar onun aslında ekranda görüldüğünden daha değişik biri olduğunu gösteriyor. Kedicikler diye adlandırılan kadılanlara estetik ve makyaj ile istetiği hale getirerek en ufak hatalarında onları döverek zorla farklı şekillere sokan Adnan Oktar yine gerçek yüzünü saklayamadı.

Halk tarafından kendini Mehdi zanneden.Adnan Oktarın son durumunu hiç bir şey kurtaramayacak gibi.Kendisinin Allahın varlığını savunduğunu ,iddaa eden Adnan Oktar kendisinin hoca olmadığının hatta dua bile bilmediğini söylediğini zannediyorum ki ,hepimiz biliyoruz. İsrail heyetinden bir grup insanı kabul eden Adnan Oktar devlet sırlarını vermekle suçlanmasının ,kanıtı olarak görünen ayrı bir konu. Yazar olarakta bilinen Adnan Oktar yazdığı kitaplar hakkında yahudilik ,ve musevilikden bahsetmesi ile yine dikkat çekti. İnsanları farklı konularla dikkatini çekmeyi başaran ve bu denli
ünlülük kazanan ve yine bu kadar ağır şuçlar işleyen Adnan Oktarın son durumunun vahim olduğunu aslında ,az çok araştırarak ve okuyarakta görebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir